צביעת רהיטים - אלרם
מאת אלרם דבקים צבע סגור לתגובות על הצבע ועונשו – איך מומלץ לנקות כתמי צבע?

אם ברצונכם לשדרג רהיט ישן נושן או לחלופין, להפיח חיים חדשים ברצפת הדק או ברצפת העץ בבית, צביעה היא הדרך האולטימטיבית. ועד כמה שעבודת הצביעה יכולה להיות מספקת קחו בחשבון שבסופה צפוי לכם ניקיון. יסודי. צביעת רהיטים זו דרך נהדרת לשדרג אותם מבלי להיכנס להוצאות גדולות וללא הצורך לרכוש פריטי ריהוט חדשים. אפשר אף לשנות

מאת אלרם דבקים איטום סגור לתגובות על מהם חומרי האיטום האיכותיים ביותר?

מדריך לאיטום – למדו על סוגי חומרי האיטום השונים אילו חומרי איטום קיימים? למה הם משמשים? כיצד ניתן לבחור בחומר הנכון אם וכאשר רוצים לבצע עבודת איטום לבד? ואילו חומרים נחשבים לאיכותיים ביותר? בחירת חומרי איטום יכולה להתגלות כמשימה מעט מאתגרת במיוחד בשל העובדה שקיימים סוגים שונים של חומרים ושכל חברה יוצאת בהצהרה שחומריה הם

צבע לרכב - אלרם
מאת אלרם דבקים מוצרי רכב סגור לתגובות על איך אפשר לצבוע את הרכב לבד?

פעמים רבות תיקוני צבע קטנים יעשו את ההבדל הגדול ובכוחם להשפיע על הנראות של המכונית. מעוניינים לעשות זאת בעצמכם ולחסוך את הביקור במוסך? תוכלו לעשות זאת בעזרת המוצרים הבאים.

מאת אלרם דבקים צבע סגור לתגובות על איך להשתמש בצבע בצורה המקורית ביותר?

הגיע הזמן להעז: כך תשתמשו בצבע בצורה מקורית אם עד עכשיו חשבתם שצבע נועד לקירות בלבד, תתפלאו. הצבע יכול להכניס חיים לבית בדרכים אחרות ומקוריות. הכיצד? לפניכם כמה טיפים לשילובי צבעים ברחבי הבית. תתכוננו להפוך את המרחב הפרטי שלכם לטרנדי ואופנתי.

מברשות ורולרים - אלרם
מאת אלרם דבקים צבע סגור לתגובות על בחירת מברשות לצביעת ביתכם

מתכננים לצבוע את ביתכם במו ידיכם? יש לנו את כל סוגי המברשות והרולרים, אשר יאפשרו לכם לבצע צביעה חלקה בגימור מלוטש ומוקפד עד דק. תחת קורת גג וירטואלית אחת ריכזנו עבורכם, לקוחות קיימים ופוטנציאליים, את כל סוגי האמצעים שאתם עשויים להיזקק להם בצביעת הבית.

חידוש רהיטים - אלרם צבעים
מאת אלרם דבקים צבע סגור לתגובות על חידוש רהיטים ישנים

לידיעתכם, לא תמיד יש צורך ברכישת רהיטים חדשים כאשר ברצונכם להתחדש, במיוחד כאשר באפשרותכם לחדש את הריהוט הישן בעצמכם בקלות וביעילות. לאלרם מגוון רכב של צבעים שיעשו עבורכם את העבודה ויוסיפו לכל ריהוט ישן אופי, טקסטורה ושיק.

תיקון לרכב עשה זאת בעצמך - אלרם
מאת אלרם דבקים מוצרי רכב סגור לתגובות על תיקון לרכב? עשו זאת בעצמכם!

לא לכל תיקון צריך לפנות לבעל מקצוע מיומן והדבר אינו שונה גם כאשר מדובר ברכב שלנו. מסתבר שישנם מספר תיקונים אותם תוכלו לבצע בעצמכם, ללא כל עזרה מקצועית, מלבד המוצר המתאים לתפקיד. איך עושים זאת? לפניכם כל הפרטים! מלבד הטיפולים הנדרשים אחת לתקופה, כל אחד מאתנו נתקל לא פעם בצורך להכניס את הרכב למוסך ולבצע

שמן לדק - אלרם
מאת אלרם דבקים מוצרי עץ סגור לתגובות על חידוש דק לקראת האביב

מחדשים את הדק – מה ההבדל בין שמן לצבע ויותר מכך, מה עדיף? מתי הזמן הטוב ביותר לחדש את הדק ומדוע? באילו מוצרים כדאי להשתמש? כל מה שצריך לשאול ולדעת לקראת חידוש הדק.   החלום על בית פרטי עם גינה משותף לאנשים רבים, אך לא רק הוא שמשותף כי אם גם העיצוב של החצר החיצונית.

צבע נגד עובש - אלרם
מאת אלרם דבקים טיפול בעובש, כללי סגור לתגובות על כתמי עובש הופיעו, מה עושים?

איך מסירים עובש מקירות הבית? מהם השלבים שעליכם לעבור לאורך התהליך? כיצד ניתן למנוע עובש? ואילו מוצרים יסייעו לכם בביצוע המלאכה? הסרת עובש – המדריך למתחילים.

ספריי צבע - אלרם
מאת אלרם דבקים צבע, כללי סגור לתגובות על ספריי צבע – מה זה?

כאשר המטרה העומדת לפניכם היא לצבוע רהיטים או ליצור אלמנטים דקורטיביים, תתפלאו לגלות כי לרשותכם אפשרויות רבות, ביניהן ספריי צבע אשר מספק מענה לצרכים שונים ונותן את הכיסוי הטוב והמקצועי ביותר.