שמן לדק - אלרם
מאת אלרם דבקים צבע, מוצרי עץ סגור לתגובות על איך לחדש פרגולה?

עץ הוא אחד מחומרי הגלם היפים והפופולריים ביותר לבניית פרגולות ומשטחים חיצוניים. יחד עם זאת זהו חומר גלם טבעי ולכן הוא זקוק לתחזוקה, שימור והגנה על מנת לגלות עמידות לאורך השנים. כיצד עליכם לחדש את הפרגולה ומהם המוצרים המתאימים לכך? כל הפרטים לפניכם.

דבקים חזקים - אלרם
מאת אלרם דבקים דבקים סגור לתגובות על כל בית צריך דבק

בין אם אתם נגרים אשר בונים מוצרים מעץ, בין אם אתם מתכננים מוצרים מ- PVC, בין אם מומחי אלקטרוניקה אשר מרכיבים רובוטים או מטוסים זעירים, בין אם אתם אנשים של "עשה זאת בעצמך" ובין אם אתם חובבי יצירה, בשלב כזה או אחר בעבודתם תזדקקו לדבקים חזקים.   לדבק חזק ישנם שימושים רבים בבית החל בהדבקת

צביעת רהיטים - אלרם
מאת אלרם דבקים צבע, מוצרי עץ סגור לתגובות על 6 דברים שצריך לדעת לפני צביעת רהיטים

חושבים למחזר את הרהיטים הישנים שלכם אך לא יודעים כיצד ומהיכן להתחיל? יש לכם מזל! רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, הכנו עבורכם רשימה של שישה דברים אותם עליכם לדעת לפני שמתחילים במסע החידוש שלכם.

איתור נזילות ,חומרי איטום - אלרם
מאת אלרם דבקים איטום סגור לתגובות על איתור נזילות בבית

איתרתי נזילה בבית, מה לעשות עכשיו? החורף הגיע ולא פעם מציף בעיות רטיבות שונות: נזילה מהגג, במרפסת, במרתף, תקלה במרזב ועוד. כנראה שלא התכוננו נכון לחורף או שלא נעשה איטום כמו שצריך – אבל מה ניתן לעשות עכשיו? להישאר רטובים עד הקיץ? לא. יש פתרונות! נזילות אומנם שכיחות ויכולות לקרות בכל בית, עם זאת ללא

צביעת רהיטים - אלרם
מאת אלרם דבקים צבע סגור לתגובות על הצבע ועונשו – איך מומלץ לנקות כתמי צבע?

אם ברצונכם לשדרג רהיט ישן נושן או לחלופין, להפיח חיים חדשים ברצפת הדק או ברצפת העץ בבית, צביעה היא הדרך האולטימטיבית. ועד כמה שעבודת הצביעה יכולה להיות מספקת קחו בחשבון שבסופה צפוי לכם ניקיון. יסודי.

מאת אלרם דבקים איטום סגור לתגובות על מהם חומרי האיטום האיכותיים ביותר?

מדריך לאיטום – למדו על סוגי חומרי האיטום השונים אילו חומרי איטום קיימים? למה הם משמשים? כיצד ניתן לבחור בחומר הנכון אם וכאשר רוצים לבצע עבודת איטום לבד? ואילו חומרים נחשבים לאיכותיים ביותר? בחירת חומרי איטום יכולה להתגלות כמשימה מעט מאתגרת במיוחד בשל העובדה שקיימים סוגים שונים של חומרים ושכל חברה יוצאת בהצהרה שחומריה הם

מוצרים לרכב - אלרם
מאת אלרם דבקים מוצרי רכב סגור לתגובות על איך אפשר לצבוע את הרכב לבד?

פעמים רבות תיקוני צבע קטנים יעשו את ההבדל הגדול ובכוחם להשפיע על הנראות של המכונית. מעוניינים לעשות זאת בעצמכם ולחסוך את הביקור במוסך? תוכלו לעשות זאת בעזרת המוצרים הבאים.

מאת אלרם דבקים צבע סגור לתגובות על איך להשתמש בצבע בצורה המקורית ביותר?

הגיע הזמן להעז: כך תשתמשו בצבע בצורה מקורית אם עד עכשיו חשבתם שצבע נועד לקירות בלבד, תתפלאו. הצבע יכול להכניס חיים לבית בדרכים אחרות ומקוריות. הכיצד? לפניכם כמה טיפים לשילובי צבעים ברחבי הבית. תתכוננו להפוך את המרחב הפרטי שלכם לטרנדי ואופנתי.

מברשות ורולרים - אלרם
מאת אלרם דבקים צבע סגור לתגובות על בחירת מברשות לצביעת ביתכם

מתכננים לצבוע את ביתכם במו ידיכם? יש לנו את כל סוגי המברשות והרולרים, אשר יאפשרו לכם לבצע צביעה חלקה בגימור מלוטש ומוקפד עד דק. תחת קורת גג וירטואלית אחת ריכזנו עבורכם, לקוחות קיימים ופוטנציאליים, את כל סוגי האמצעים שאתם עשויים להיזקק להם בצביעת הבית.

חידוש רהיטים - אלרם צבעים
מאת אלרם דבקים צבע סגור לתגובות על חידוש רהיטים ישנים

לידיעתכם, לא תמיד יש צורך ברכישת רהיטים חדשים כאשר ברצונכם להתחדש, במיוחד כאשר באפשרותכם לחדש את הריהוט הישן בעצמכם בקלות וביעילות. לאלרם מגוון רכב של צבעים שיעשו עבורכם את העבודה ויוסיפו לכל ריהוט ישן אופי, טקסטורה ושיק.