צבע לרכב - אלרם
מאת אלרם דבקים מוצרי רכב סגור לתגובות על צבע לרכב – עשו זאת במו ידיכם

פעמים רבות תיקוני צבע קטנים יעשו את ההבדל הגדול ובכוחם להשפיע על הנראות של המכונית. מעוניינים לעשות זאת בעצמכם ולחסוך את הביקור במוסך? תוכלו לעשות זאת בעזרת המוצרים הבאים.

מאת אלרם דבקים צבע סגור לתגובות על הגיע הזמן להעז: כך תשתמשו בצבע בצורה מקורית

אם עד עכשיו חשבתם שצבע נועד לקירות בלבד, תתפלאו. הצבע יכול להכניס חיים לבית בדרכים אחרות ומקוריות. הכיצד? לפניכם כמה טיפים לשילובי צבעים ברחבי הבית. תתכוננו להפוך את המרחב הפרטי שלכם לטרנדי ואופנתי.

מברשות ורולרים - אלרם
מאת אלרם דבקים צבע סגור לתגובות על בחירת מברשות לצביעת ביתכם

מתכננים לצבוע את ביתכם במו ידיכם? יש לנו את כל סוגי המברשות והרולרים, אשר יאפשרו לכם לבצע צביעה חלקה בגימור מלוטש ומוקפד עד דק. תחת קורת גג וירטואלית אחת ריכזנו עבורכם, לקוחות קיימים ופוטנציאליים, את כל סוגי האמצעים שאתם עשויים להיזקק להם בצביעת הבית.

חידוש רהיטים - אלרם צבעים
מאת אלרם דבקים צבע סגור לתגובות על ריהוט חדש ישן

לידיעתכם, לא תמיד יש צורך ברכישת רהיטים חדשים כאשר ברצונכם להתחדש, במיוחד כאשר באפשרותכם לחדש את הריהוט הישן בעצמכם בקלות וביעילות. לאלרם מגוון רכב של צבעים שיעשו עבורכם את העבודה ויוסיפו לכל ריהוט ישן אופי, טקסטורה ושיק.

תיקון לרכב עשה זאת בעצמך - אלרם
מאת אלרם דבקים מוצרי רכב סגור לתגובות על תיקון לרכב? עשו זאת בעצמכם!

לא לכל תיקון צריך לפנות לבעל מקצוע מיומן והדבר אינו שונה גם כאשר מדובר ברכב שלנו. מסתבר שישנם מספר תיקונים אותם תוכלו לבצע בעצמכם, ללא כל עזרה מקצועית, מלבד המוצר המתאים לתפקיד. איך עושים זאת? לפניכם כל הפרטים! מלבד הטיפולים הנדרשים אחת לתקופה, כל אחד מאתנו נתקל לא פעם בצורך להכניס את הרכב למוסך ולבצע

שמן לדק - אלרם
מאת אלרם דבקים מוצרי עץ סגור לתגובות על חידוש דק לקראת האביב

מחדשים את הדק – מה ההבדל בין שמן לצבע ויותר מכך, מה עדיף? מתי הזמן הטוב ביותר לחדש את הדק ומדוע? באילו מוצרים כדאי להשתמש? כל מה שצריך לשאול ולדעת לקראת חידוש הדק.   החלום על בית פרטי עם גינה משותף לאנשים רבים, אך לא רק הוא שמשותף כי אם גם העיצוב של החצר החיצונית.

צבע נגד עובש - אלרם
מאת אלרם דבקים טיפול בעובש, כללי סגור לתגובות על כתמי עובש הופיעו, מה עושים?

איך מסירים עובש מקירות הבית? מהם השלבים שעליכם לעבור לאורך התהליך? כיצד ניתן למנוע עובש? ואילו מוצרים יסייעו לכם בביצוע המלאכה? הסרת עובש – המדריך למתחילים.

ספריי צבע - אלרם
מאת אלרם דבקים צבע, כללי סגור לתגובות על ספריי צבע – מה זה?

כאשר המטרה העומדת לפניכם היא לצבוע רהיטים או ליצור אלמנטים דקורטיביים, תתפלאו לגלות כי לרשותכם אפשרויות רבות, ביניהן ספריי צבע אשר מספק מענה לצרכים שונים ונותן את הכיסוי הטוב והמקצועי ביותר.

מאת אלרם דבקים איטום סגור לתגובות על איטום הבית לקראת החורף

החורף מתקרב לאיטו וישנם כמה דברים שכדאי כבר עכשיו לבצע על מנת למנוע רטיבות וחדירת מים לבית. בכדי לעשות זאת רצוי להשתמש בחומרי איטום המיועדים במיוחד למטרה זו. החורף מביא עמו נזילות של מים, מים אלה חודרים אל תוך המבנים ועלולים לגרום לנזקים רבים עד להרס של המבנה. במאמר הבא נדבר בקצרה על המקומות המועדים

מוצרים לעץ ולפרקט - אלרם
מאת אלרם דבקים מוצרי עץ סגור לתגובות על הכל על לכה לעץ

  ישנם כמה סוגי לכות בעלות גימור ברק עדין, גימור מבריק וגימור מט. כאשר מדובר בלכות מבריקות, ישנן מבריקות יותר וישנן בעלות רמות גימור מבריקות פחות. לכה על בסיס שמן או לכה על בסיס אלכוהול, תהיה יותר מבריקה מלכה על בסיס של מים. לכות בגימור מט או בגימור ברק עדין, גם הן מבוססות על שמן