דבק סיליקון לאיטום

דבקים הם חומרים פופולריים בתחום הבנייה ובתחום האינסטלציה, ניתן לראות בעלי מקצוע רבים בתחום הבוחרים דבקים בקפידה רבה מתוך מגוון רבי של סוגי דבקים המוצעים כיום בשוק.

החוכמה בתעשיית הדבקים לבחור היטב את הדבק המתאים ביותר לפי החומר אותו תרצו להדביק ולהתאים לו את סוג הדבק המתאים ביותר על מנת שיחזיק לאורך זמן רב. כיום ניתן למצוא בשוק סוגים שונים של דבקים כמו – דבק נגרים, דבק לשיש, לקרמיקה, דבק סיליקון, דבק אקרילי ועוד סוגים שונים ומגוונים של דבקים.

דבק סיליקון למה הוא יעיל?

דבק סיליקון מיועד להדבקות מוצרים שונים כמו – הדבקה ואיטום כיורים, על השיש, בשירותים, בתחום החשמל ועוד. מעבר לכך שדבק סיליקון מדביק הוא גם אוטם את החלק שהודבק מפני חדירת נוזלים, לחות ורטיבות וכך נעשה יעיל להדבקת מוצרים אשר נמצאים בקרבת מים. את דבק הסיליקון ניתן לרכוש כשפורפרות בגדלים שונים או כמילוי למזרק סיליקון. הם מגיעים עם פיה צרה המאפשרת "להזריק" את דבק הסיליקון לסדקים צרים במהלך הדבקת עבודות שונות.

בכל מקרה יש להיצמד להוראות היצרן

כיום אף אנשים שאינם בעלי מקצוע משתמשים בדבק סיליקון לעבודות קטנת ולהדבקה פריטים שונים בביתם אשר נסדקו או נשברו עם השנים. אם אינכם מבצעים את פעולת ההדבקה על ידי בעל מקצוע, חשוב ביותר לעזר בהוראות היצרן ולפעות בדיוק לפי הנחיותיו, שהרי קיימים סוגים שונים של דבקים וכל דבק מתייבש במועד זמן אחר, ויש להמתין מזמן המריחה ועד הנחת החלק השני אותו תרצו להדביק, מעבר לכך, יש לשים לב גם לזמן הייבוש שיכול להשתנות מדבק אחד לשני.

יש להיעזר באיש מקצוע בבחירת דבק סיליקון

בכל מקרה בו הנכם מעוניינים לרכוש דבק סיליקון או כל דבק אחר למטרות שונות, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע בעל ידע רב בתחום הדבקים, אשר יתאים לכם בקפידה את הדבק המתאים ביותר לפי סוג החומר אותו תרצו להדביק, הרי כידוע קיימים סוגים שונים של דבקים ולכל דבק מטרה ייחודית משלו. חשוב שלא להתפשר על איכות הדבק בעת הרכישה, שהרי דבק איכותי יחזיק לכם לאורך זמן רב.

 

חסר לך מידע?

רק צריך למלא את הטופס

והצוות שלנו ישמח לתת לך ייעוץ

    חסר לך מידע?

    רק צריך למלא את הטופס

    והצוות שלנו ישמח לתת לך ייעוץ