איך להיפטר מכתמי צבע ?

אם ברצונכם לשדרג רהיט ישן נושן או לחלופין, להפיח חיים חדשים ברצפת הדק או ברצפת העץ בבית, צביעה היא הדרך האולטימטיבית. ועד כמה שעבודת הצביעה יכולה להיות מספקת קחו בחשבון שבסופה צפוי לכם ניקיון. יסודי.

צביעת רהיטים זו דרך נהדרת לשדרג אותם מבלי להיכנס להוצאות גדולות וללא הצורך לרכוש פריטי ריהוט חדשים. אפשר אף לשנות את המראה שלהם כליל, ממש כאילו היו חדשים. בעזרת צבעים ניתן גם לשדרג רצפות עץ שנשחקו בפנים הבית או בחוץ, דבר מהנה במיוחד כאשר רואים את התוצר הסופי. אך למרות הכיף שבעשייה ותחושת הסיפוק קחו בחשבון שכמעט ואי אפשר לבצע עבודת צביעה מבלי להתלכלך וללכלך, לכן ברוב המקרים לאחר צביעה ניתן יהיה להבחין בשאריות צבע על הרצפה, ואף באבק במידה ושייפתם את הרהיטים או את רצפת העץ. לכן נדרשת עבודת ניקיון יסודית כדי להחזיר עטרה ליושנה, ומומלץ להזמין לשם כך חברה מקצועית ולה הציוד וחומרי הניקיון הדרושים.

ניקיון מקצועי לאחר צביעה

אם אתם מגחכים נוכח המחשבה על הזמנת שירותי ניקיון מקצועיים בגלל כמה שאריות צבע ורהיטים מאובקים, אפשר להבין אתכם. אולם לא ניתן להתעלם מכך שלעיתים עזרה מקצועית היא בדיוק מה שצריך. לחברת ניקיון מקצועית ישנם חומרי ניקיון ייעודיים וציוד מקצועי כמו מכונת פוליש אשר בעזרתם הצוות המקצועי יכול להתגבר על כל מכשול ולהתמודד עם כל סוגי הלכלוכים. כך גם אם הרצפה ידעה ימים יפים יותר וגם אם השידה ששיפצתם מלאה באבק מהול בצבע אשר לא יורד עם העברת מטלית לחה, בעזרת הידע והניסיון של צוות הניקיון ועם כל הציוד הנחוץ ניתן יהיה לצלוח את המשימה ביתר קלות ועם מינימום מאמצים.

למה לא בעצם?

שיפצתם את רצפת העץ שלכם בעצמכם מטעמים של חיסכון? זהו פתרון מעולה ונבון. אין ספק כי אם באפשרותכם לבצע את משימות הבית בעצמכם מה טוב. אנשים רבים בוחרים לתחזק ריהוט או רצפת עץ בעצמם במיוחד כיום, כאשר אפשר לרכוש צבעים מקצועיים ותכשירים אשר יקלו על המשימה וייתרו את הצורך באנשי מקצוע. אולם ישנם מקרים בהם מומלץ שלא לחסוך מעצמכם את הטוב ביותר, במיוחד כאשר מדובר בניקיון. ואם ברצונכם לגרום לחלל להיראות במיטבו ולהחמיא לרהיטים או לאלמנטים החדשים, תוכלו לעשות זאת באמצעות ניקיון יסודי. צוות הניקיון המקצועי יעזור לכם ליישר קו וליהנות מחלל מושקע, יפה, אסתטי ונקי ובו ריהוט שנראה גם הוא ממש כמו חדש.

הכיף שבחידוש

ולאחר שכיסינו את שלב הניקיון לאחר מעשה, הגיע הזמן להתמקד בעבודת השיפוץ. שיפוץ ריהוט מעץ או חידוש רצפת דק זו משימה מאתגרת למדי כאשר אינכם עושים שימוש בחומרים המתאימים. חשוב לדעת שכיום עומדים לרשותכם צבעים מסוגים שונים אשר בעזרתם תוכלו ליצור כל מראה שרק תרצו. ישנם אף צבעים שאינם דורשים מכם עבודה רבה ואף חוסכים לכם את הצורך בליטוש קודם של הרהיט. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הגוון הרצוי, למרוח אותו ולחכות לייבוש. אם ברצונכם ליצור אפקט של רהיט וינטג’ תוכלו לאחר הייבוש לשייף את הרהיט עם נייר זכוכית ולחשוף שוב את העץ הטבעי. כאשר מדובר ברצפת דק או ברצפת עץ בבית, רגע לפני השיפוץ מומלץ לנקות וללטש את העץ על מנת לשדרג את המראה שלו, לאפשר לצבע להיתפס טוב יותר ולשמור אותו כחדש לאורך שנים.

כדי לחדש רהיטים או להחזיר את הדק המיושן שלכם לחיים כל שעליכם לעשות הוא לרכוש את הצבע המתאים. לאחר הצביעה מומלץ ורצוי לטלפן לחברת ניקיון מקצועית אשר תפעיל את התותחים הכבדים ותעזור לכם לנקות את החלל באופן מיטבי.

חסר לך מידע?

רק צריך למלא את הטופס

והצוות שלנו ישמח לתת לך ייעוץ

    חסר לך מידע?

    רק צריך למלא את הטופס

    והצוות שלנו ישמח לתת לך ייעוץ