שידה בספריי צבע Ocean mist

אתם לא חייבים לגור בקרבת חוף הים על מנת לשלב בביתכם אלמנטים עיצוביים המזכירים בית חוף אמריקאי או סתם געגועים לחופשות בחופים רחוקים.

Before&After

מה צריך ?

יישום ספריי צבע 2X על שידה - אלרם

הוסיפו נגיעות טורקיז בגוון Ocean Mist של ספריי הצבע Ultra Cover 2x, ותוכלו לשלב בחלל ביתכם אווירה של הרמוניה, נוחות ורוגע – תפיסת עולם של פתיחות ואהבה. יישום של 1-2 שכבות ספריי צבע על כל רהיט מתכת, עץ או פורמייקה יעניקו לו זריקת הצבע חיונית ומהפך של ממש מפריט עייף ומהוה לאלמנט עיצובי שיאיר כל פינה חשוכה בבית.

  • ספריי צבע 2X בגוון Ocean Mist
  • ספריי לכה 2X
  • אקדח ספריי צבע

 

איך ?

1. הכנה: באזור מאוורר היטב כסו שטחים המקיפים את אזור העבודה בו בחרתם בכדי להגן עליהם מריסוס יתר. באמצעות מטלית לחה נקו את הארונית משאריות אבק. במידת הצורך, הסירו שאריות חלודה בעזרת נייר שיוף. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הסירו את זכוכיות הארונית עד להחזרתן לאחר ייבוש סופי.

2. צביעה: נערו היטב במשך דקה מיכל ספריי צבע Ultra Cover 2x בגוון Ocean Mist עד להישמע קול שקשוק כדור המתכת הנמצא במיכל. חברו למיכל אקדח לספריי צבע ובמרחק של 25-40 ס"מ מהמשטח רססו את ספריי הצבע ביד יציבה ובתנועות הלוך וחזור תוך חפיפה בין שכבה לשכבה. רססו 2 שכבות עם הפרש של דקות ספורות בין שכבה לשכבה. הניחו לארונית להתייבש במשך 24 שעות. לגימור מושלם ניתן ליישם 2-3 שכבות של ספריי לכה Ultra Cover 2x Clear Spray בהפרש של דקות בין שכבה לשכבה. שכבת הלכה תעניק לרהיט מראה מוחלק, הגנה ועמידות גבוהה למשך שנים. המתינו לייבוש סופי שעה.

3. גימור: לאחר ייבוש סופי, החזירו את חלונות הזכוכית לארונית.

זהו, הארונית שלכם מוכנה ליצור קסם מיידי! הניחו עליה פרטי עיצוב בצבעי תכלת ואקווה מרין ומוטיבים של ים בדמות כוכבים, צדפים וקונכיות.

חסר לך מידע?

רק צריך למלא את הטופס

והצוות שלנו ישמח לתת לך ייעוץ

    חסר לך מידע?

    רק צריך למלא את הטופס

    והצוות שלנו ישמח לתת לך ייעוץ