שידת וינטג’ לחלום עליה
אחרי
לפני
צביעת רהיטים - אלרם
ניסיתם את הפרוייקט?
שלחו לנו את התמונות שלכם!

צבע גיר שאבי שיק Chalked paint מבית Rustoleum הוא הדרך המושלמת להשגת גימור רך וקטיפתי במראה עתיק שנראה נהדר כפי שהוא או במראה משופשף – דיסטרס. בשכבה אחת עד שתיים וללא הכנה מוקדמת או מריחת פריימר (יסוד מקשר), כל רהיט עץ, מתכת או פורמייקה יוכל להתעורר לחיים חדשים במראה וינטג’ ייחודי. הנה שידת עץ קטנה וסטנדרטית שהפכה לשידת וינטג’ לחלום עליה…

  1. הכנה: באזור מאוורר היטב כסו פריטים סמוכים ומשטח עבודה ביריעת פלסטיק או עיתונים בכדי להגן עליהם מצביעת יתר. הסירו את ידיות השידה והמגירות (מומלץ לצבוע בנפרד) והצמידו לפי הצורך, נייר דבק (מסקינפייט) באזורים שאינכם מעוניינים בצביעתם. כסו בניילון את חלקה העליון של השידה על מנת לשמור על עיצוב העץ המקורי והעתיק של השידה ולמען יצירת מראה דרמטי יותר. במידת הצורך, שפשפו קלות באמצעות נייר שיוף בעובי אפס אזורים מחוספסים ובעלי סיבי עץ בולטים. נקו באמצעות סמרטוט את השידה לקראת צביעה.
  2. צביעה: ערבבו פחית צבע שאבי שיק Chalked paint בגוון Linen White. באמצעות מברשת צבע משיער סינטטי, מברשת ג’ינג’ית ברוחב של 4-6 ס”מ, מרחו שכבה אחידה של צבע. במידת הצורך יישמו שכבה נוספת למראה אטום יותר עם המתנה של שעתיים בין שכבה לשכבה. צבעו באותה השיטה את מגירות השידה לאחר פירוק הידיות והניחו לייבוש 24 שעות. למראה מוחלק, ניתן במידת הצורך לשייף את צבע השאבי שיק בעזרת נייר שיוף בעובי אפס. המרקם הגירי של צבע השאבי שיק מאפשר שיוף והגעה למראה מוחלק ומאט בשונה מצבעים אחרים על בסיס מים.
  3. גימור: החזירו את המגירות והידיות למקומן והשידה שלכם כעת מוכנה לטאצ’-אפ אחרון במראה דיסטרס שיקי. בעזרת נייר זכוכית בעובי אפס שפשפו בעדינות את פינות השידה לפי ראות עיניכם. לגימור המושלם, יישמו 1-2 שכבות של לכה לעץ שאבי שיק שקוף מט Matte Clear על גבי כל השידה. הלכה תעניק לרהיט מראה חלק, הגנה ועמידות גבוהה למשך שנים. המתינו לייבוש סופי שעה.

מקמו את שידת הוינטג’ בכניסה לביתכם והניחו עליה חפצי נוי אהובים, ממש כמו בתמונה, והרי לכם שידת חלומות קוצרת מחמאות.

צפו בסרטוון יישום צבע שאבי שיק