שידת לילה בשיק דיסטרס
אחרי
לפני
ניסיתם את הפרוייקט?
שלחו לנו את התמונות שלכם!

הדרך הקלה ביותר להעניק אופי לחדר השינה שלכם הוא בעזרת פחית צבע גיר שאבי שיק בגוון פסטלי ונעים, כזה שישתלב יופי עם מצעי מיטה לבנים. הנה מהפך של שידת לילה משעממת שהפכה בן יום לכוכבת.

1. הכנה:  כסו פריטים סמוכים ומשטח עבודה ביריעת פלסטיק או עיתונים בכדי להגן מצביעת יתר. הסירו את ידיות השידה הקיימות ואת מגירת השידה. שייפו את השידה בעזרת נייר שיוף בעובי אפס ונקו שאריות עם מטלית לחה.

2. יישום: בעזרת מברשת משיער סינטטי או רולר פרווה קטן, מרחו שכבה אחידה של צבע גיר שאבי שיק בגוון Serenity Blue על כל השידה כולל המגירה. הקפידו על משיחות מברשת קלות ועדינות ובאותו הכיוון. על שידת עץ בגוון כהה מומלץ ליישם 2-3 שכבות עם המתנה לייבוש בין שכבה לשכבה. ההמתנה לייבוש בין שכבה לשכבה הינה חלק קריטי בהצלחת הפרויקט שלכם. לאחר ייבוש מלא של 24 שעות, שייפו את פינות השידה בעזרת נייר שיוף עדין. ככול שתשייפו יותר, כך מראהו הטבעי של העץ יבצבץ החוצה ויקנה לשידה את השיק הדיסטרסי המיושן.

3. גימור: לאחר ייבוש מלא בן 12-24 שעות, יישמו 1-2 שכבות של לכה מאט שאבי שיק Matte Clear שתעניק הגנה מלאה בפני שריטות ומראה אטום.  חברו לשידה ידיות קריסטל בצורה מועדפת עליכם, החזירו את מגירת השידה ומקמו אותה לצד המיטה.

צפו בסרטון יישום שאבי שיק