שלווה בצבע תכלת מרגיע
אחרי
לפני
ניסיתם את הפרוייקט?
שלחו לנו את התמונות שלכם!

מדי שנה חברת פאנטון העולמית מכריזה על “צבע השנה” לשנה החדשה. השנה, 2016, התכלת – Serenity blue היה אחד מהם וכפי שמומחי החברה הטיבו להגדיר: “הוא קליל ואוורירי, כמו שמיים תכולים נקיים מעננים. גוון ה-serenity blue יוצר אפקט מרגיע והפוגה גם בזמנים סוערים. Serenity blue מהווה את החיבור הטבעי שלנו למרחב בו אנו חיים”.

גוון ה-Serenity Blue הוא חלק ממניפת הצבעים העשירה של צבע גיר שאבי שיק ובו בחרנו לחדש ספסל עץ עתיק.

1. הכנה: באזור מאוורר היטב כסו פריטים סמוכים ומשטח עבודה ביריעת פלסטיק או עיתונים בכדי להגן עליהם מצביעת יתר. הסירו את דלתות וידיות הרהיט על מנת לאפשר מקום אחסון חדש ולאבזר בסלסילות ראטן. במידת הצורך, שפשפו קלות באמצעות נייר שיוף בעובי אפס אזורים מחוספסים ובעלי סיבי עץ בולטים. נקו באמצעות סמרטוט את הרהיט לקראת צביעה.

2. צביעה: ערבבו פחית צבע גיר שאבי שיק Chalked Paint בגוון Serenity Blue. באמצעות מברשת צבע משיער סינטטי, מברשת ג’ינג’ית ברוחב של 4-6 ס”מ, או רולר פרווה קטן, מרחו שכבה אחידה של צבע בתנועות קלות ועדינות ללא לחיצה על מברשת או הרולר. במידת הצורך, יישמו שכבה נוספת למראה אטום יותר עם המתנה של שעתיים בין שכבה לשכבה והניחו לייבוש 24 שעות. לשיק דיסטרס (“משופשף”) ניתן במידת הצורך לשייף את צבע גיר שאבי שיק בעזרת נייר שיוף בעובי אפס. המרקם הגירי של הצבע יאפשר שיוף והגעה למראה וינטג’ בקלות רבה.

3. גימור: לאחר ייבוש מלא, יישמו 1-2 שכבות של לכה מאט שאבי שיק Matta clear שתעניק הגנה מלאה מפני שריטות ומראה אטום. לאחר ייבוש, שלבו סלסילות אחסון מראטן בתאי הספסל ופרסו מעלה מזרן בד בדוגמא המועדפת עליכם.

צפו בסרטון יישום צבע גיר שאבי שיק