הדרכות מקצועיות PRO

חומר איטום לגג – מהפכת הפוליאוריטן כבר כאן!

כאשר רוצים לבצע עבודות איטום גגות, אי אפשר שלא להתוודע לפוליאוריטן. הוא מבוסס על פלסטיק ולכן מאוד גמיש אך בעל הידבקות חזקה לפני השטח. ניתן ליישם אותו על ידי מריחה או התזה על האזור הרצוי, כאשר הוא מגיע במגוון מידות צמיגות. השימוש בפוליאוריטן מאוד נפוץ בענף הבניה והוא מבטיח יתרונות רבים.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

התכונות של פוליאוריטן מציעות יתרונות רבים למשתמשים ביניהם:

איטום יעיל ועמיד – בזכות היכולת של החומר לאטום מים עומדים.
התאמה למקומות בהם יש קשיי גישה – בזכות האפשרות ליישם את החומר כנוזל או בהתזה.
אסתטיקה – הפוליאוריטן הוא חומר לבן או שקוף ולכן אינו פוגע בנראות של המבנה.
הידבקות טובה על מגוון של חומרים ומשטחים וגישור על סדקים – זאת בזכות האלסטיות הרבה של החומר.
כמו כן לפוליאוריטן יש אחוזי התכווצות נמוכים במהלך הייבוש, דרגות שונות של קשיות, מידת עמידות גבוהה בפני שחיקה, עיבודו קל ונוח גם לאחר שמתקשה, הוא ניתן לצביעה והייבוש שלו מהיר.

 

מה השימושים של פוליאוריטן?

 

פוליאוריטן הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר והוא נמצא בשימוש רב עבור צרכי איטום מסוגים שונים. הוא יעיל במיוחד  לאיטום והדבקה וניתן לאטום עמו סדקים בקירות, תפרי התפשטות ברצפה, חלונות ופתחים מכל סוג ועוד. כמו כן הוא מיושם על קירות חיצוניים וחזיתות של מבנים, ויעיל גם בענף הרכב והספנות. בין שימושיו הרבים, אחד הנפוצים הוא איטום גגות ועל כך נרחיב.

 

פוליאוריטן – חומר לאיטום גגות

 

איטום גגות זו פעולה חשובה וכאשר לא מבצעים אותה נכון היא עלולה לעלות ביוקר ולהשפיע על איכות החיים בצורות שונות. אולם אין זה מספיק רק למצוא את בעל המקצוע הנכון למשימה, חשוב גם לשים דגש על חומר האיטום בו נעשה שימוש. פוליאוריטן הוא אחד החומרים היעילים ביותר לאיטום הגג, והוא יעיל במיוחד כאשר מדובר באזורים שהגישה אליהם מוגבלת או מאתגרת. את החומר ניתן ליישם בהתזה ישירות על המשטח, ללא כל צורך בשימוש ביריעות איטום קודם לכן. זהו ללא ספק פתרון אידיאלי וחדשני בתחום המאפשר לכם לאטום גגות בזול מכיוון שתוכלו לחסוך קניה של חומרים נוספים.

 

 

ההמלצה שלנו

 

מוצר הפוליאוריטן המוביל בישראל לאיטום גגות הוא מריס 250 המורכב מ-100% פוליאוריטן. למריס 250 יכולת היצמדות מעולה איטום גגות בטון, גגות פח (איסכורית) פנלים מבודדים, איטום והגנה של תעלות (מרזבים), איטום בריכות שחייה (על גבי הבטון), איטום והגנה על מיכלי ותעלות ביוב,  מסתורי כביסה, גגות PVC וגגות עם ציפוי אקרילי ישן. ניתן לעבוד גם על גגות זפת ויריעות עם פריימר מקשר. למריס 250 ניסיון רב שנים בישראל בעמידה בתנאי חוץ תוך שהוא מספק איטום לבן, אחיד ללא תפרים וחיבורים. המריחה מעניקה שכבת גומי עמיד, לבן או אפור העמיד למים עומדים וניתן לניקוי בקלות לקראת החורף.

 

מאירס 250

 

בעזרת חומר האיטום הנכון המבנה יהיה מוכן לחורף, ללא סכנת נזילות או רטיבות ולכן יש לבצע את עבודת האיטום מבעוד מועד. רגע לפני שמתחילים, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחומי האיטום כדי לבחור את חומר האיטום המתאים ביותר לצרכים שלכם.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

עגלת קניות

icon

עגלת הקניות שלך ריקה

 

משתמש חדש?

יצירת חשבון באתר אלרם