עשה זאת בעצמך DIY

פריימר – הסוד לצביעה מושלמת

מהו פריימר? באילו מקרים כדאי להשתמש בו? כל השלבים בדרך לצביעה המושלמת.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

השימושים של צבע יסוד

מלבד קשירה טובה יותר של הצבע למשטח, פריימר איכותי גם יכול לשמש כחומר שבולם נזקים בתקרות או בקירות. כך למשל אם תנסו למרוח צבע חדש על קיר מתקלף ישירות התוצאה תהיה פחות משביעת רצון מהציפיות, שכן יישאר זכר לאותם קילופים גם עם הצבע החדש. לעומת זאת עם השימוש בפריימר טרם הצביעה תבוטל הבעייתיות כלא הייתה, והצבע יקשר לקיר בהצלחה. בנוסף, פריימר גם מסייע לטפל בקירות שניזוקו מרטיבות, טחב ועובש. אם זו מטרת השימוש יהיה עליכם לשייף ולהסיר את השכבה הפגומה מהקיר וליישם פריימר על השכבה החשופה והחלקה. הפריימר ימשמש כמעין "מחסום" והוא לא יאפשר לרטיבות להתפשט לשאר הקיר ולהזיק לו. תוצאה אופטימלית זו תחזיק לאורך תקופה והקיר יישמר לבן ונקי, ללא סימני עובש או רטיבות.

 

מוצר חובה בכל בית? אתם תחליטו

פריימר הוא צבע יסוד שחוסם כל כתם אפשרי ונצמד לכל משטח. זהו בעצם טריק מצוין העוזר לכם  להימנע משיוף רהיטים או קילוף קירות לפני צביעה. צבע יסוד פריימר משמש גם כצבע עליון וניתן אף להסתיר באמצעותו כתמים של עובש וטחב, נזקי שריפה ועוד. החשיבות שלו בחידוש רהיטים היא שהוא נותן מעין "תעודת אחריות" להצלחת הצביעה ומבטיח את היצמדות הצבע החדש למשטח שעליו מיושם. בנוסף הוא מוביל לתוצאות מצוינות ואחידות והוא מייתר את הצורך בעבודה מרובה טרם הצביעה. הדעות אולי חלוקות בכל הנוגע לחובת היישום של פריימר בכל עבודת צביעה, עם זאת מומחי DIY, יעידו שזהו מוצר חובה בכל בית.

 

 

 

Zinsser 123

ישנם סוגים שונים של צבעי יסוד אולם אחד האיכותיים מביניהם הוא Zinsser 123. הוא אהוב על חובבי ז'אנר ה- DIY והוא מקל על פתרון בעיות נפוצות בבית או בפרויקטים מסחריים. ניתן ליישם אותו כמעט על כל משטח כולל אריחי קרמיקה, אלומיניום, נירוסטה, ויניל, מלמין, פלסטיק, עץ והרשימה עוד ארוכה. כתמי שומן, גרפיטי וכתמים לחים הם תוספות לרשימת הבעיות ש- Zinsser 123 יכול לפתור. צבע יסוד זה על בסיס מים נחשב לידידותי למשתמש, קל ליישם אותו באמצעות מברשת או רולר והוא מתייבש מהר מאוד, כך שניתן ליישם עליו שכבת צבע טרי כבר באותו היום.

 

אז אם יש לכם קיר שצריך איטום, צבע חדש או חסימת כתמים כללית, צבע יסוד פריימר הוא הכתובת שלכם. Zinsser 123 יספק לכם פתרון מקצועי ואיכותי עבור בעיות רבות, הוא יחסוך לכם עבודה ותוכלו ליישם אותו באופן עצמאי, קל וידידותי.

 

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

עגלת קניות

icon

עגלת הקניות שלך ריקה

 

משתמש חדש?

יצירת חשבון באתר אלרם