הדרכות מקצועיות PRO

מהי החשיבות של צבע נגד עובש?

צבע נגד עובש הוא מוצר מעולה שכן בשימוש בודד ניתן למנוע היווצרות עובש וטחב לכ- 5 שנים. רגע לפני הצביעה, נמליץ לכם להכין את השטח ולנקות אותו מכל לכלוך. איך משתמשים בצבע ואיך תוכלו להימנע מעובש? הנה כל מה שאתם צריכים כדי להשאיר את הקירות שלכם נטולי עובש.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

בשונה ממוצרים שהשימוש בהם תדיר יותר – האפקטיביות של צבע מסוג PERMAWHITE שאנו ממליצים עליו מעולה לחדרי אמבטיה, מרתפים, מטבחים, חדרי כביסה, חדרי ארונות, חדרי הלבשה, חדרי ג'קוזי, מרפסות סגורות ושטחי בריכה או כל מקום בו יש סבירות להיווצרות עובש וטחב.

צבע נגד עובש ופיטריות

מדוע כה חשוב לטפל בעובש?

עובש מזיק לבריאות ובנוסף הוא מהווה מפגע אסתטי, ולצערנו הופעתו היא טבעית ונפוצה בבתים רבים. עובש גורם לבעיות בריאותיות רבות כגון קשיי נשימה, ברונכיטיס, אלרגיות, התעטשויות ולבעיות עור. ההמלצה כמובן היא לטפל בעובש כמה שיותר מהר, שכן מטבעו, עובש מתרבה ומשגשג בסביבות עתירות לחוץ ורטיבות וכן ככל שהוא מתפשט ככה הוא מסוכן יותר.
צבע נגש עובש

 

יחד עם זאת, יש לנו בשורה טובה לקוראים – ניתן למנוע אותו ואפילו להיפטר ממנו לחלוטין! אגב, כתבנו כאן מדריך מפורט על איך לנקות עובש בצורה טובה ?

כיצד אפשר להימנע מעובש? איזה מוצרים יעזרו לי בזה?

 

קודם כל אוורור. כדאי מאוד לאוורר את הבית בשעות היום ובמידת האפשר, בכל החדרים, ובמיוחד לאוורר את חדר האמבטיה או חדר הכביסה.
כמו-כן, חשוב מאוד לבצע איטום מקצועי היכן שצריך,  לסתום חריצים הקיימים בחלונות, קירות חיצוניים וגגות. בין היתר מומלץ לא לתלות כביסה בבית ולא להשאיר מכשירים היוצרים לחות באוויר בזמן פעולה בחדרים סגורים. למשל, בעת בישול המלווה באדים כדאי תמיד להשאיר חלון פתוח לאוורור.

 

 

מעבר לכך, יש לדעת איך למנוע את היווצרות העובש הראשונית:

קיימים מוצרים רבים להסרה ומניעת עובש וביניהם: סיליקון נגד עובשצבע נגד עובש, וספריי להסרת כתמים.

 

מספר טיפים ליישום:

 

בחדרי אמבט, מקלחת, שירותים ואפילו חדרי כביסה – נעדיף תמיד לצבוע את הקירות בצבע מיוחד המונע את הצטברות הלחות על הקירות ובהמשך את העובש עצמו.

אחת לכמה זמן נעשה בדק בית ונראה מה מצב הקירות שלנו במקומות המועדים לשמש כצבר של עובש. ונסיר אותו בהתאם.

טיפול מונע – המקומות בהם יש נזילות, רטיבות שמגיעה מבחוץ ופורצת אל קירות הבית – יש לאטום בצורה חכמה ומושכלת.

נזכור שמדובר בפעולות שעושים פעם אחת והן תקפות לאורך זמן רב – ככה שאם ביצעתם את פעולות המנע כמו שצריך – מובטח לכם שקט לזמן רב.

 

 

 

כיצד משתמשים בצבע נגד עובש?

 

 

מסיר עובש וטחב

רצוי קודם כל להכין את המשטח. המשטח חייב להיות נקי, יבש ונטול אבק, לכלוך, שומנים, שעווה, דבק או כל זיהום אחר אשר עלול להפריע להליך ההדבקה.יש להסיר את כל העובש והטחב לפני הצביעה. ספריי JOMAX יסייע לכם להסיר בקלות את העובש – מומלץ להשתמש כמובן בכפפות מגן ולרגישים שבינינו גם במסכת פנים כדי שלא לנשום את החומרים הרעילים.כאשר מדובר על משטחים צבעוניים, יש להסיר כתמים על ידי שטיפה ללטש אותם. כעת ניתן ליישם את הצבע.

 

 

צביעת קיר עם עובש

צבע נגד עובש  – ההמלצה שלנו

 

PERMAWHITE צבע נגד עובש הנמכר בעולם – זהו צבע אקרילי על בסיס מים, מיועד לשימוש פנימי, הוא בעל נוסחה ייחודית לצביעת שטחים, תוך כדי הגנה ומניעה של היווצרות עובש וטחב למשך חמש שנים. הצבע איננו דוהה ואיננו מתקלף. כמו כן, הצבע חסר ריח ומתייבש במהירות. הוא מתאים לשימוש על קירות פנימיים, דלתות, תקרות, וכל משטח אחר אותו ניתן לצבוע. הצבע אידיאלי לחדרי אמבט, מרתפים, מטבחים ואזורים מרובי לחות.

נערבב קלות את החומר עד לקבלת אחידות וכעת ניתן ליישם את החומר על המשטח ומומלץ לבצע זאת בשתי שכבות. אין לצבוע עם צבע אקרילי רגיל מעל צבע פרמה וויט שכן זה יפגע באפקט ההגנה מפני עובש.  יש להקפיד על זמן המתנה וייבוש בין השכבות לתוצאה אופטימאלית. אפשר להיעזר בהוראות ייצרן ובמידע מקצועי שנספק לכם.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

עגלת קניות

icon

עגלת הקניות שלך ריקה

 

משתמש חדש?

יצירת חשבון באתר אלרם