מדיניות ביטול עסקה

ביטול או שינוי הזמנה שטרם סופקה.

במידה ותרצו לבטל או לשנות הזמנה שבוצעה אונליין שטרם סופקה על ידנו, אנא צרו עימנו קשר בסמוך למועד ביצוע ההזמנה באמצעות אימייל [email protected] או בהודעה טלפונית 04-6994999 או באמצעות צ'אט WhatsApp באתר – בימים א'-ה' בשעות 08:00-16:00. שימו לב כי הזמנות יוצאות לשילוח ממרכז לוגיסטי אלרם בימים א'-ה' עד השעה 13:00 לכל המאוחר – ביטול הזמנה שיצאה לשילוח או החלפה שתבוצע על ידי לקוח לאחר שעה זו תחויב בעלות דמי המשלוח 30 ₪ ולאיזורים מרוחקים (אילת, ערבה) 35 ₪.

ביטול עסקה 

1. באפשרותך לבטל את הרכישה שביצעת באתר האינטרנט של החברה מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך המכיל את פרטי העסקה כנדרש על פי חוק הגנת הצרכן , תשמ"א-1981 ("החוק"), לפי המאוחר מבניהם, והכל בהתאם לתנאים המפורטים במדיניות זו. על אף האמור, אם הינך אדם עם מוגבלות/אזרח ותיק או עולה חדש (כמשמעות מונחים אלו בחוק), הינך רשאי לבטל את הרכישה שבוצעה בתוך 4 חודשים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר מבניהם, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בינך ובין החברה. מובהר, כי החברה רשאית על פי חוק לבקש מהלקוח תעודה להוכחת היותו אדם עם מוגבלות/אזרח ותיק או עולה חדש, לפי העניין, כמפורט בחוק.

2. אם הינך זכאי לבטל את העסקה בהתאם למפורט לעיל ולהלן, ובהתאם לחוק, תוכל לבטל את העסקה באמצעות מסירת ביטול לחברה, בכל אחת מהדרכים המפורטות להלן:
(א) באמצעות שליחת הודעת דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]
(ב) באמצעות מסירת הודעה בעל-פה בטלפון: 04-6994999, בין השעות:08:00-16:00
(ג) באמצעות צ'אט WhatsApp באתר, בימים א'-ה' בשעות 08:00-16:00.
(ד) באמצעות מסירת הודעה במקום העסק בכתובת: האלון 18 פארק מדע ותעשייה מבוא כרמל יוקנעם, בין השעות 08:00-16:00.

3. על אף האמור לעיל, זכות ביטול עסקה לא תחול במקרים בהם הוגבלה הזכות בחוק או על פיו.

4. במקרה של ביטול העסקה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לך לגביו על ידי החברה או אי-אספקת המוצר במועד שנקבע או בכל של הפרה אחרת של החברה, עליך להחזיר את המוצר לחברה (במענה בא.ת. מבוא כרמל), על חשבונך. אם תרצה לעשות שימוש בשירות המשלוחים איתו עובדת החברה, העלות היא 30 ₪. החזרת משלוח מאזורים מרוחקים (אילת, ערבה) הינו בעלות של 35 ₪. דמי ביטול- במקרה של ביטול רכישה שלא מהנסיבות המפורטות בסעיף ‎6 להלן, תחזיר החברה בתוך 14 יום מקבלת הודעת הביטול את אותו חלק ממחיר הרכישה ששולם בפועל על ידי הלקוח בגין המוצר שאת רכישתו מבוקש לבטל בניכוי דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר נשוא העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם ("דמי הביטול") ו תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ללקוח.

5. ביטול בשל פגם במוצר, אי התאמה, אי אספקה במועד או הפרה אחרת – במקרה שבוטלה הרכישה עקב פגם במוצר, אי התאמת המוצר לבין הפרטים שנמסרו ללקוח במסמך פרטי העסקה או באופן אחר כפי שנקבע בחוק, אי אספקת המוצר במועד שנקבע במדיניות המשלוחים של החברה או בשל כל הפרה אחרת של תנאי השימוש מצד החברה, תחזיר החברה בתוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם בפועל על ידי הלקוח בגין המוצר שאת רכישתו מבוקש לבטל, תבטל החברה את החיוב בשל הרכישה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ללקוח ולא תגבה דמי ביטול כלשהם מהלקוח.

6. את ההחזר הכספי ניתן יהיה לראות בפירוט האשראי שאיתו ביצעתם את העסקה.

7. למען הסר ספק, מובהר כי אין בתנאים אלו כדי לגרוע מהוראות החוק.

8. מובהר כי תנאי מדיניות החזרות זו, חלה על עסקאות שבוצעו באתר המופעל על ידי החברה בלבד.

9. תשומת ליבכם מופנית לכך כי מוצרי החברה משווקים גם באמצעות חנויות משווקות חיצוניות ולא על ידי החברה. בהתאמה על עסקאות לרכישת מוצרי החברה מחנויות משווקות, חלות הוראות שונות מאלו שקבועות בתנאי מדיניות זו והעסקאות הינם בהתאם ובכפוף למדיניות שנקבעה על ידי החנות הרלוונטית וכל החובות החלות על מוכר במסגרת עסקאות אלה חלות על החנות המשווקת ולא על החברה, לרבות כל החובות החלות על "עוסק" לפי חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981, תקנותיו והצווים שיצאו מכוחו. במקרה של איחור באספקה, החלפה ביטול עסקה ו/או כל עניין אחר הנוגע למוצר החברה שנמכר על ידי חנות משווקת יש לפנות ישירות לחנות המשווקות באמצעות פרטי הקשר של החנות המפורטים כאן. אחריות על מוצרי החברה המשווקים על ידי חנות משווקת, ככל שניתנת, תהיה על ידי החנות המשווקת בלבד. פרטים נוספים בתקנון ותנאי שימוש באתר.

הסתבכת או שיש לך עדיין שאלות?

אנחנו פה כדי לתת לכם את כל התמיכה שאתם זקוקים לה

עגלת קניות

icon

עגלת הקניות שלך ריקה

 

משתמש חדש?

יצירת חשבון באתר אלרם