החזרות

ביטול או שינוי הזמנה שטרם סופקה.

במידה ותרצו לבטל או לשנות הזמנה שבוצעה אונליין שטרם סופקה על ידנו, אנא צרו עימנו קשר בסמוך למועד ביצוע ההזמנה באמצעות אימייל [email protected] או בהודעה טלפונית 04-6994999 או באמצעות צ'אט WhatsApp באתר – בימים א'-ה' בשעות 08:00-16:00. הזמנות יוצאות לשילוח ממרכז לוגיסטי אלרם בימים א'-ה' עד השעה 13:00 לכל המאוחר – ביטול הזמנה שיצאה לשילוח או החלפה שתובצע על ידי לקוח לאחר שעה זו תחוייב בעלות דמי המשלוח 30 ₪.

החזרת מוצר שסופק.

ניתן לבצע בקשת החזרה למוצר באמצעות האיזור האישי באתר.

או תיאום משלוח להחזרת המוצר בדרכים הבאות:

באמצעות אימייל [email protected] או בהודעה טלפונית 04-6994999.

או באמצעות צ'אט WhatsApp באתר – בימים א'-ה' בשעות 08:00-16:00.

ניתן להחזיר כל מוצר מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים ממועד קבלת המוצר בפועל, כנדרש על פי חוק הגנת הצרכן ובלבד שהמוצר שרכשת לא יוצר עבורך במיוחד בעיקבות העסקה.

המוצר חייב להיות באריזתו המקורית ושלא נעשה בו כל שימוש.

במקרה של ביטול העסקה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לך לגביו על ידי החברה או אי-אספקת המוצר במועד שנקבע או בכל של הפרה אחרת של החברה, עליך להחזיר את המוצר לחברה, על חשבונך, באמצעות חברת השליחויות ובעלות של 30 ₪. החזרת משלוח מאיזורים מרוחקים (אילת, ערבה) הינו בעלות של 35 ₪.

על המוצר להיות מוחזר באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה, נזק, פגם או קלקול מכל סוג שהוא, ככל שהדבר אפשרי וסביר בנסיבות העניין, ובתנאי שלא נעשה בו שימוש.

דמי ביטול

החברה תשיב לך את החלק ממחיר העסקה ששולם כבר על ידך בתוך 14 יום ממועד קבלת הודעת הביטול, בניכוי דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר נשוא העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם ("דמי הביטול").

מניין ימי ההחזרה למוצר נספרים מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים ממועד קבלת המוצר בפועל או קבלת מסמך המכיל את פרטי העסקה, לפי המאוחר מבניהם.

את ההחזר הכספי ניתן יהיה לראות בפירוט האשראי שאיתו ביצעתם את העסקה.

פרטים נוספים בתקנון ותנאי שימוש באתר.

הסתבכת או שיש לך עדיין שאלות?

אנחנו פה כדי לתת לכם את כל התמיכה שאתם זקוקים לה

עגלת קניות

icon

עגלת הקניות שלך ריקה

 

משתמש חדש?

יצירת חשבון באתר אלרם