הדרכות מקצועיות PRO

דבקים לשימוש מקצועי

המטרה של כל הדבקים זהה: לחבר או לאחות עצמים שונים. ישנם דבקים סינתטיים ודבקים טבעיים אשר נבדלים זה מזה בחוזקם ועוצמתם, באופן השימוש בהם, בייעודם ובחומרים שהם יכולים להדביק. לכן ישנם מקרים בהם יספיק דבק "פשוט" בעוד שבמקרים אחרים תזדקקו לדבק מקצועי. 
דבק מקצועי

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

בין אם אתם נגרים אשר בונים מוצרים מעץ, בין אם אתם מתכננים מוצרים מ- PVC, בין אם מומחי אלקטרוניקה אשר מרכיבים רובוטים או מטוסים זעירים, בין אם אתם אנשים של “עשה זאת בעצמך” ובין אם אתם חובבי יצירה, בשלב כזה או אחר בעבודתם תזדקקו לדבקים חזקים.

דבק חזק ישנם שימושים רבים בבית החל בהדבקת מדפים או ראי על הקיר, דרך הדבקת אביזרי אמבט למיניהם או הדבקת פאנל של פרקט שיצא ממקומו ועד לאיטום. חיפוש קטן ומעמיק אחר דבק יגלה לכם כי קיימים סוגים שונים של דבקים חזקים מחברות מותג שונות, עם תכונות מגוונות ובטווח מחירים רחב. עובדה זו עשויה להיות מעט מבלבלת ואף למנוע מכם לבחור את הסוג הנכון למטרות שלכם.

לאילו מטרות משמשים דבקים מקצועיים?

לכל מטרה בה תחפצו. ישנם סוגים שונים של דבקים, עם תכונות שונות ומאפיינים ייחודיים וכל אחד מהדבקים מתאים למטרה אחרת. כך למשל ישנם דבקים שמתאימים להדבקת אריחים, ישנם דבקים לעץ, זכוכית, אבן או מתכת. יש דבקים שנועדו לאיטום ואחרים שמתאימים להדבקת מוצרי אלקטרוניקה, PVC או מתכות מסוגים כאלו ואחרים. כאשר בוחרים דבק יש לבחון את מטרת השימוש ולהתייחס למשתנים כמו סוג המשטח, משקלו וגודלו, שיטת היישום, עוצמת הדבק, זמן הייבוש שלו  ועוד.

מדוע כדאי לבחור נכון?

חשוב להבין שבחירה נכונה הנה חשובה, מכיוון שיכולה להשפיע על מידת העמידות של המוצר אותו הנכם מדביקים. לכן עליכם להקפיד לבחור דבק בהתאם למשתנים כמו: סוג החומר אותו ברצונכם להדביק, סוג המשטח, גודלו ומשקלו וכן זמן הייבוש. הדבק שלנו בעל יתרון מובהק ביחס לאחרים, בשלוש מילים: all in one. הדבק משמש גם להדבקה וגם לאיטום ומהווה פתרון מצוין למגוון בעיות ברחבי הבית ובחוץ.

סטיק 38 היברידי

דבק סטיק 38 היברידי של חברת Rhino מאפשר הדבקה מיידית בזכות סמיכותו הגבוהה. הוא מצוין להתקנת אביזרים כבדים ללא תמיכה והינו מתקבע מעצמו. בין יתרונותיו הרבים: מתייבש במהירות, מדביק על משטחים לחים, מדביק מראות, עמיד לתנאי מזג אוויר בעייתיים, אינו גורם לכתמים וקל מאוד לניקוי. סטיק 38 מצוין להדבקת מראות, פנלים, כיורים, אסלות ווים, מתלים ועוד. מצוין להדבקה ואטימה אפילו מתחת למים.

דבק סטיק 38

דבק אקסטרים חזק בהגזמה

דבק אקסטרים חזק בהגזמה, גם הוא של חברת Rhino, משמש לאיטום והדבקה, הינו דבק פולימרי חדשני בעל אחיזה ראשונית של 3 שניות. הדבק כולל טכנולוגיית פולימר מתקדמת הגורמת להדבקה חזקה ביותר בהשוואה למוצרי דבק אחרים בשוק. למעשה דבק אקסטרים הוא הפתרון המושלם כאשר מחפשים דבק אשר נדבק מתחת למים, חסין למזג האוויר ושניתן לצבוע מעליו. מלבד יתרונות אלו לדבק יש יתרון אחד נוסף: באמצעותו ניתן להדביק עץ, MDF, אריחים, קרמיקה, לבנים, בטון, אבן, פלסטיק, PVC, מתכת, מראות, טפטים מעוצבים, זכוכית. כמו כן, היות וזמן הייבוש גם הוא קריטריון חשוב לבחירת דבק חזק, במקרה של דבק אקסטרים מדובר בזמן ייבוש ראשוני של 10 דקות, אחריהן ניתן לצבוע את המוצר.

דבק אקסטרים חזק בהגזמה

טורבו טאק

דבק רב עוצמה נוסף מבית Rhino. מלבד עוצמתו הוא ייעודי לרוב סוגי המשטחים, לרבות: בטון, עץ, פלסטיק, PVC, מראות, לוחות בידוד ועוד ובנוסף הוא אינו מכיל מדללים או סיליקון ועל כן מתאים גם להדבקת קלקר, ואף יותר מכך: הוא קל לניקוי ולכן מתאים לשימושים רבים. טורבו טאק יהיה הדבק המומלץ עבורכם גם כאשר אתם מחפשים יכולות הדבקה מתחת למים, מכיוון שגם זו אחת מתכונותיו אשר הופכת אותו לפתרון מתקדם ואיכותי.

טורבו טק לבן

 

P50 שקוף שהוא מדביק

העובדה שישנם דבקים חזקים מאפשרת חופש יצירתי. כך ניתן לבצע עבודות רבות מבלי להזדקק לשירותיו של בעל מקצוע. אם חיפשתם אחר דבק שקוף לאיטום והדבקה, P50 יהיה בחירה טובה. הוא מדביק ואוטם בחוזקה חומרים רבים ביניהם בטון, PVC, זכוכית, אלומיניום, מתכת, שיש ועץ. זהו דבק פוליאוריתן שקוף ומשחתי. ניתן גם להדביק אתו מראות ויתרון נוסף שלו הוא שהוא מעולה לעבודה גם בסביבות עבודה רטובות. כמו כן דבק זה עמיד גם בתנאי חוץ ובפני חשיפה מרובה לקרני השמש וניתן אף למרוח עליו שכבת צבע.

 

 

 

איך בוחרים דבק לשימוש מקצועי?

כיום בעולם הדבקים וחומרי האיטום קיימים מוצרים רבים המיועדים לשימושים שונים ומגוונים. לכן אין זה מספיק לחפש אחר דבק מקצועי, אלא שצריך לחפש דבק שיתאים למטרת השימוש. כתוצאה מכך מטרת השימוש תהיה הפרמטר הראשון שיש להתייחס אליו בחיפוש והיא זו שצריכה להנחות אתכם. מלבד מטרת השימוש עליכם להתייחס גם לעוצמתו של הדבק כך למשל אם עליכם להדביק מראה לקיר, חשוב מאוד להשתמש בדבק עוצמתי וכך למנוע את גורם הסיכון ולוודא שההדבקה אינה פוגעת בראי, שהיא חזקה, בטיחותית ואיכותית. לעומת זאת אם ברצונכם להדביק אריחים קטנים, עדיין תזדקקו לדבק מקצועי, אך יהיה אפשרי להשתמש גם בדק קשיח כגון אפוקסי. בכל מקרה, רצוי לפנות לקבלת ייעוץ כדי לוודא שבחרתם את הדבק המתאים.

 

 

דבקים של חברות מותג בינלאומיות – באלרם

באלרם תוכלו למצוא דבקים של מותגים מובילים ובינלאומיים. דבקים אלו מתאימים לשימושים שונים בתעשייה, בענף הבנייה השיפוץ והאיטום וכן עבור משתמשים פרטיים מסוגים שונים. באלרם אנו מספקים מוצרי איכות לצד שירות וייעוץ מקצועי. זאת על מנת שכל המשתמשים במוצרים שלנו יפיקו מהם את המרב וייהנו מתוצאות איכותיות לאורך זמן. את הדבקים של אלרם אפשר להשיג בחנויות רבות בפריסה ארצית או ליצור קשר עם נציגי החברה כדי לקבל הכוונה וייעוץ.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

עגלת קניות

icon

עגלת הקניות שלך ריקה

 

משתמש חדש?

יצירת חשבון באתר אלרם