דבק לא רק לנגרים

עיצוב רהיטים מעץ ובכלל שילוב מוצרי עץ בכל בית או בחלל, נותנים לאווירת הבית מראה יוקרתי ויופי מיוחד המזכיר מעט בית כפרי בלב היער.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים מודעים ליופי וליוקרה של רהיטים מעץ, או מוצרי עץ שונים ומשלבים אותם בביתם. את הרהיטים או מוצרי העץ ניתן להזמין בהזמנה אישית אצל נגרים, או אמני עץ אשר תפקידם בין היתר לעצב לכם את הרהיט בסגנון שאתם אוהבים.

דבק נגרים - אלרם

עבודות העץ

עבודות מעץ דורשות ידע רב בסוגי העץ השונים ובכן ידע בכל הקשור לחומרים המיועדים לעבודה עצמה כמו – סילרים שונים, לכה, דבק נגרים ועוד סוגים שונים של חומרים המיועדים לשמר את העץ לאורך שנים רבות. כיום ניתן לראות אף אומני העץ וחובבי העץ אשר עמלים עמל רב בכדי לשייף ולפסל רהיטים יפהפיים מסוגי עץ שונים, כאשר דבק נגרים הוא דבק איתו הם עובדים על בסיס יום יומי.

סוגי דבקים שונים

כיום ניתן לראות בשוק מגוון רב של דבקים המיועדים לנגרים, לאמני עץ ולחובבנים אשר מעוניינים ליצור יצירות מרשימות ורהיטים העשויים מעץ. דבק נגרים מגיע בסוגים שונים של חזקות ואף ניתן להתאים אותו על פי סוג העץ אותו תרצו להדביק. בשוק תוכלו למצוא סוגים שונים של דבקים כמו – דבק PVA שהוא על בסיס מים, דבק פלסטי, דבק מגע שכולם מכירים ודבק נגרים צהוב.

דבק נגרים - אלרם

בחירת הדבק

את סוגי הדבקים יש לבחור בהתאם לסוג העץ ומרכיביו כמו – לחות בעץ, סוג העץ אותו תרצו להדביק, צורת וכמות המריחה ועוד. ישנם אף משפיעים נוספים על תהליך ההדבקה כמו טמפרטורת החדר בו עובד הנגר שהיא גם גורם קריטי, הפעלת חום שמסייעת להשיג הדבקה חזקה יותר תוך דקות ועוד פרמטרים שונים.

כאשר עובדים עם דבק נגרים, מומלץ לקרוא בקפידה את הוראות היצרן הנמצאות על גב אריזת המוצר ולראות כמה זמן יש להמתין מפעולת מריחת הדבק ועד הדבקת המוצר, ועוד הנחיות שונות אותן היצרן מנחה.

חסר לך מידע?

רק צריך למלא את הטופס

והצוות שלנו ישמח לתת לך ייעוץ

    חסר לך מידע?

    רק צריך למלא את הטופס

    והצוות שלנו ישמח לתת לך ייעוץ