עשה זאת בעצמך DIY

מה זה צבע לזור?

מקור השם לזור (Lasur) מגיע מהשפה הגרמנית ומשמעותו זיגוג. מדובר בצבע גמר אשר בפועל משמש להגנה על העץ וכן מקנה לו מראה טבעי. צבע לזור לעץ מגיע בגוונים שונים לבחירה וכך מאפשר לכם לבחור את הגוון המתאים יותר למטרה אותה אתם שואפים להשיג.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

לזור לעץ מתאים לשימושים מגוונים החל ברצפות עץ כמו דקים ועד לרהיטים. ביצועיו הגבוהים מאפשרים לכל אחד ואחת לעשות בו שימוש גם ללא ניסיון מקדים, ולהשיג תוצאות מקצועיות ומקסימליות במינימום מאמצים. לזור לעץ מבית חברת המותג ואראטן – varathane קיימת משנת 1958 ושנות פעילותה הרבות הובילו לכך שהצבעים שלה הפכו להיות פופולריים במיוחד והם נמצאים בעדיפות הראשונה אצל מומחים לעשה זאת בעצמך בארץ ובעולם. בין הצבעים הקיימים בתחום, לזור הוא צבע ייחודי ולו ביצועים איכותיים וטכנולוגיית ייבוש מהירה. הייבוש המהיר מאפשר לצבוע רהיט או רצפת עץ וכבר באותו היום להשתמש בהם שוב וליהנות מהמראה החדש. מלבד לזור לעץ החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות איכותיים ואמינים אשר נותנים מענה לכל אתגר ונחשבים למוצרים חדשניים שטרם נראו בתעשייה.

 

 

היתרונות של צבע לזור מבית ואראטן

 

בעזרת צבע לעץ לזור תוכלו לשמר את המראה הטבעי של העץ ואף להדגיש אותו. עם טכנולוגיית Rust-Oleum® Varathane® של ואראטן הצבע יתייבש מהר וייתן את הגוון המושלם ביישום שכבה אחת בלבד:

יישום פשוט ונוח – ניתן להשיג את הגוון הרצוי כבר בשכבה הראשונה

ייבוש מהיר – צבע לעץ לזור מתייבש תוך שעה אחת בלבד

יעילות מרבית – ניתן להשלים פרויקטים של צביעה פי 3 מהר יותר

כיסוי יוצא דופן – שימוש חסכוני: פחות צבע עבור מקסימום תוצאות

מבחר גוונים – הצבע מגיע במניפת צבעים רחבה וניתן למצאו בה גוונים טבעיים של עץ לצד גוונים סגלגלים, אדומים ואף תכולים. המגוון הרחב מאפשר לכל אחד ואחת למצוא את הגוון המתאים לפרויקט, לטעם אישי ולרצונות והעדפות.

 

עבודת הכנה לפני יישום הצבע

יישום הצבע פשוט וידידותי ואף אינו דורש ידע מקצועי או הכשרה, אלא רק לעקוב אחר ההוראות של היצרן. השלב הראשון הוא ליטוש הרהיט עם נייר לטש או לטשת, שלב הכרחי במיוחד אם הרהיט עמד בחוץ. שלב זה הוא מאוד חשוב כי הוא מאפשר להסיר לכלוך, צבע ישן ושכבת לכה ומאפשר לצבע לחדור טוב יותר עד לעומק הסיבים של העץ. אחרי הליטוש זה הזמן להסיר את כל האבק מהרהיט, עושים זאת בעזרת ניגוב עם מטלית לחה.

 

הישורת האחרונה – יישום ושכבת הגנה

עכשיו אתם מוכנים ליישם שכבת צבע, אך רגע לפני הקפידו לשים כפפות ולערבב מעט את הצבע. את הצבע יש ליישם בשכבה אחת, מומלץ למרוח שכבה נדיבה אך לנגב עם מטלית את עודפי הצבע. היתרון בצבע לזור הוא שכל שצריך הוא שכבה אחת כדי להשיג גוון עשיר, כאשר בצבעים אחרים יהיה עליכם למרוח שלוש שכבות לכל הפחות, כדי להגיע לאותו הגוון. בסוף תנו לצבע להתייבש לשעה אחת ואז מרחו עליו לכה שתסייע לשמר אותו לאורך זמן.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

עגלת קניות

icon

עגלת הקניות שלך ריקה

 

משתמש חדש?

יצירת חשבון באתר אלרם