הדרכות מקצועיות PRO

מה זה סילר לשיש?

עיצוב המטבח מתרכז ברובו בבחירת שיש איכותי מתוצרת טובה ואיכותית כדי שיחזיק לכם לאורך זמן רב. אנחנו מניחים שאחרי שהשקעתם בשיש, חשוב לכם גם לשמור עליו, להשאיר אותו אתכם לשנים קדימה. סילר לשיש יכול זה המוצר שיעזור לכם במאמץ הזה.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

שיש הינו חומר יקר יחסית ואותו לא מחליפים כל יום, ניתן אף לראות אנשים רבים המחליפים את כל המטבח, אך אם קיים שיש איכותי, הם מעדיפים שלא להחליפו בקלות רבה אלא למרוח עליו סילר לשיש ולבצע תהליך ליטוש שיקנה לו מראה חדש ונוצץ.

 

הסילר ותפקידו

 

סילר לשיש הינו חומר נוזלי על בסיס מים. מטרתו העיקרית של הסילר לשיש היא למנוע ספיגה, או חדירה של מים או חומרים שונים חיצוניים כדי שלא יחדרו אליו ויגרמו לו לנזק רב. באריחי שיש טבעי חובה למרוח סילר מיוחד מיד לאחר הרכבת השיש, הדבקתו ועבודת הליטוש. הסילר אף מומלץ מאוד גם לאריחי טרצו ולאריחי שיש מעובד ולסוגים שונים של אריחים, אך כמובן שיש להתאים את החומר בקפידה לפי סוג השיש או האריח. מעבר לכך שסילר שומר על השיש מפני חדירה של נוזלים וחומרים שונים, הוא מגן על השיש מפני שריטות, מכות ושומר עליו לאורך שנים רבות.

 

מהו בכלל שיש ואיך שומרים עליו לאורך זמן רב?

 

שיש הינו חומר טבעי, הוא סוג של אבן שהמראה המבריק שלו נוצר בתהליך טבעי לחלוטין, אך שיש דורש טיפול מסוים ותחזוקה, לא קשה במיוחד, שהרי ישנם בתים שהשיש נמצא בשימוש יום יומי ונמצא בקרבת מים בין אם באמבטיה או במטבח. את תחזוקת השיש יש לבצע  בכדי לחדש את הברק שעלול לדהות עם השנים ולהחזיר את הצבע הטבעי שלו. מריחה של שכבת מגן סילר לשיש ושימוש אך ורק בחומרי ניקוי איכותיים וייעודים לו, יבטיחו לכם שיש בוהק ומבריק לאורך שנים רבות, אך לעומת זאת אי תחזוקת השיש או שימוש בחומרי סילר שאינם איכותיים, עלולים לפגוע לכם בשיש ולגרום לו להיסדק או להישבר עם השנים – וחבל.

מדי תקופה מסוימת תוכלו להזמין בעל מקצוע המתמחה בתחום השיש אשר ידע ללטש את האבן ולהחזיר אותה לחיים, ולאחר מכן יימרח עליה סילר איכותי. פעולה זאת תקנה לכם שיש נוצץ ומבריק.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

עגלת קניות

icon

עגלת הקניות שלך ריקה

 

משתמש חדש?

יצירת חשבון באתר אלרם