עשה זאת בעצמך DIY

חידוש רהיטים מעץ – טיפים והמלצות

כיום ניתן לעצב את אווירת הבית במגוון שיטות שונות ולבצע שינויים קטנים.
חידוש רהיטים

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

 

טיפים לחידוש רהיטים

 

האם ניתן לצבוע את כל סוגי הרהיטים?

 

שינויים אלו יכולים לשנות באופן דרסטי את נראות החדר אותו תרצו לעצב. אחת השיטות היעילות ביותר היא חידוש רהיטים מעץ באמצעות צביעת רהיטים אשר יכולים לתרום רבות לשינוי החלל. את הצביעה ניתן לבצע באופן עצמאי לחלוטין או על ידי נגר פרטי. אם הנכם מעוניינים לבצע את פעולת הצביעה, עליכם לדעת כמה דברים.

בעבר רוב הרהיטים היו עשויים מעץ מאסיבי חזק ביותר, אך כיום ניתן למצוא תחליפי עץ שונים, לכן טרם בחירת הצבע, עליכם לוודא כי אכן מדובר ברהיט עץ אמיתי ולא סיבית מצופה או כל חומר אחר. אם התמזל מזלכם והרהיטים שברשותכם עשויים מעץ מלא, תוכלו להשתמש בחומרים המיועדים לחידוש רהיטים מעץ. כיום ישנן טכניקות צביעה מגוונות, כך שתוכלו לבחור כל צבע אפשרי בגוונים שונים, תוכלו לשחק עם הצביעה ולצבוע פריטים במספר צבעים לדוגמא – אם הנכם מעוניינים לצבוע את שולחן האוכל שלכם, תוכלו לצבוע אותו בצבע אחד ואת הכיסאות בצבע אחר ואף כל כיסא בצבע שונה.

 

חגיגה של צבעים לעיניים

 

חידוש רהיטים בצבעים איכותיים

 

כיום ישנם אינספור גוונים של צבעים המיועדים לחידוש רהיטים מעץ. על מנת להתאים את הצבע המתאים ביותר לרהיטים אותם תרצו לצבוע עליכם להתאים את הצבע לסגנון ביתכם. תוכלו להתייעץ עם מעצבי פנים שתפקידם בין היתר לסייע לכם בבחירת צבע לחידוש רהיטים מעץ. כיום ניתן לראות מעצבי פנים רבים אשר מגיעים לבית מסוים, הם לא תמיד מציעים לבעלי הבית להחליף את הרהיטים, אלא במידה והרהיטים תקינים ומעוצבים בקפידה אך בעלי צבע ישן ודהוי, הם ממליצים להם צביעת רהיטים מעץ בגוונים שונים אשר יתאימו לאופי הבית.

 

תתפלאו כמה שחידוש רהיטים מעץ הינה פעולה מהנה

צביעת רהיטים מעץ הינה פעולה מהנה במיוחד וסוג של חוויה אותה ניתן לבצע באופן עצמאי. הרגשת הסיפוק לראות כל יום את הריהוט שאתם צבעתם היא הרגשה מספקת ומופלאה בה תוכלו "להשוויץ" כל פעם מחדש כאשר יגיעו אורחים לבקר בביתכם.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

עגלת קניות

icon

עגלת הקניות שלך ריקה

 

משתמש חדש?

יצירת חשבון באתר אלרם