עשה זאת בעצמך DIY

צוללים לתוך צבע השנה 2019: Living Coral

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

Living Coral “קורל חי” מבטא את ההיבטים הנחשקים ומלאי החיות של שוניות האלמוגים בטבע. זהו גוון המפיץ חיוניות ועוטף אותנו בחום בדיוק כפי שעושה שונית האלמוגים, מגוננת ומסוגרת מצד אחד, אך מפיצה הילת זהב ואופטימיות מנגד. במשך 20 שנה, צבע השנה של Pantone השפיע על החלטות פיתוח מוצרים ורכישות בתעשיות רבות, כולל אופנה, ריהוט לבית ועיצוב תעשייתי, כמו גם מוצר, אריזה ועיצוב גרפי. תהליך בחירת צבע השנה מושפע מהרבה מאוד אספקטים וניתוח טרדנים עולמיים.

 

 

 

בכדי להגיע לבחירה מדי שנה, מומחי הצבע של פנטון סורקים את העולם בחיפוש אחר השפעות לבחירת הצבע החדש. ההשפעות יכולות להגיע מתעשיית הבידור והקולנוע העכשווי, אמנות ואמנים חדשים, אופנה, כל תחומי העיצוב, יעדי נסיעות פופולריים וסגנונות חיים חדשים. ההשפעות יכולות לנבוע גם מטכנולוגיות חדשות, חומרים, מרקמים ואפקטים שמשפיעים על צבע, על פלטפורמות מדיה חברתיות רלוונטיות ואפילו על אירועי ספורט עתידיים שמקבלים תשומת לב עולמית.

 

בתגובה על חדירת הטכנולוגיה הדיגיטלית והמדיה חברתית יותר ויותר לתוך חיי היומיום, מומחי הצבע של פאנטון מסבירים: “אנו מחפשים חוויות אותנטיות מהחיים המאפשרות חיבור ואינטימיות. האופי המרתק של שוניות האלמוגים הוא השתקפות של המציאות הדיגיטלית בה אנו חיים. צרכנים המשוועים לחוויה אנושית וקשרים חברתיים. Living Coral  מסמל את הצורך המולד שלנו לאופטימיות ועליזות ומגלם את הרצון שלנו בביטוי עצמי.  Living Coral הוא צבע המופיע בסביבתנו הטבעית ובמקביל מציג נוכחות חיה בתוך המדיה החברתית.

 

שידה שחודשה בספריי צבע 2X גוון Coral

 

 

 

 

 

 

 

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

עגלת קניות

icon

עגלת הקניות שלך ריקה

 

משתמש חדש?

יצירת חשבון באתר אלרם