הדרכות מקצועיות PRO

שמן לעץ – חידוש דקים ופרגולות

הפתרון המומלץ על ידי המומחים לשמירה ולחידוש של דקים ופרגולות מסוגי עצים שונים הוא ליישם שמן לדק, עדיף ליישם את החומר אחת לחצי שנה. כדי להוזיל עלויות ניתן לחדש צבע לדק ופרגולות בשיטות עשה זאת בעצמך, אך יש לתכנן את העבודה ולרכוש חומרים ומוצרים מומלצים לדק כמו שמן לעץ Raincoat Plus.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

חברת אלרם משווקת את כל הציוד והחומרים הנדרשים לביצוע חידוש צבע לדקים ופרגולות, כל החומרים איכותיים, עומדים בתקנים מחמירים, מבטיחים תוצאות מצוינות ומתאימים גם לביצוע חידוש צבע לדק או לפרגולה בשיטות עשה זאת בעצמך.

 

 

מוצרים מומלצים לצביעת וחידוש הדק והפרגולה

 

 

חברת אלרם מעמידה לרשותכם מגוון חומרים איכותיים מתוצרת מותגים מובילים בעולם לטיפול ולהגנה על סוגי עץ שונים. יש חומרים איכותיים המיועדים להגנה ולחידוש עץ חיצוני או פנימי, ושמן לדק מבטיח הגנה יעילה לאורך זמן, שימור חיי העץ, מראה רענן וטבעי ואסתטיקה מושלמת של הדק ו/או הפרגולה. הכלל לחידוש צבע לדקים ופרגולות הוא בחירה נכונה של החומר לפרויקט ולמטרתו, לכן כדאי לפנות ליועצים שלנו ולקרוא מידע באתר על החומרים המומלצים.

 

 

החומרים האיכותיים והמומלצים ביותר לחידוש דק ופרגולה הם:

 

שמן דק שקוף ומבריק של Wolman, ליישום בשכבה אחת ולהגנה אפקטיבית בפני מים, עובש ופטריות.

 

שמן טבעי לדק F&P של Wolman, עמיד UV המתאים לכל סוגי העץ ומתאים לשימון דקים ופרגולות.

 

שמן דק עם ווקס לעץ איפאה Raincoat Plus של Wolman, להגנה אפקטיבית בפני עובש, פטריות וקרינה UV.

 

לזור לעץ על בסיס שמן מתוצרת חברת ואראטן.

 

לכל חומר יש יתרונות ושימושים שונים, לכן הבחירה עשויה להיות מעט מבלבלת ואנו כאן כדי לסייע לכם לבחור בחומר הנכון והמתאים לפרויקט הע.ז.ב שלכם. כדאי לבחור בחומרים איכותיים כמו שמן לדק על בסיס מים המיועד לעצים קשים כמו איפאה. השמן מתאים גם לעצים בהירים ורכים יותר כמו אורן. השמן מבטיח מראה טבעי של הדק והפרגולה, יש בו אחוז גבוה של פיגמנטים ומוצקים המעניקים עמידות מעולה בפני קרינת UV ומאפשרים חידוש הדק אחת לתקופה ארוכה יותר.

 

 

מה חשוב לבדוק לפני רכישת שמן לדק?

 

כדי לבחור נכון שמן לדק חשוב לאפיין את מצב הדק או הפרגולה ואם הם חשופים לשמש מומלץ להתמקד בשמן דק שקוף ובעל הגנה UV. שמן איכותי לדק עדיף מלכה או ורניש, קל ליישם את החומר וההגנה על העץ טובה בהרבה.

לכן, כאשר בוחרים שמן וצבע לדק יש לבחור רק חומרים איכותיים במראה טבעי, עדיף שמן על בסיס מים, וחשוב לבדוק האם החומר מונע עובש, פטריות וספיגת מים. השמן חייב להתאים לסוג העץ ממנו בניתם את הדק והפרגולה, יש חומרים המיועדים לעצים קשים כמו איפאה ויש חומרים איכותיים המתאימים לעץ בהיר כמו אורן.

שתפו:

  • alram-icon
  • alram-icon
  • alram-icon

עגלת קניות

icon

עגלת הקניות שלך ריקה

 

משתמש חדש?

יצירת חשבון באתר אלרם